ŠKOLSKA I MEĐUOPĆINSKA NATJECANJA I SMOTRE 2019.
Autor: Zrinka Jurić, 4. 2. 2019.

Početkom drugog obrazovnog razdoblja započinje vrijeme natjecanja, prvo školskih, međuopćinskih pa onda županijskih i državnih. Pratit ćemo naše učenike i mentore na tom putu! Čestitke svima na uloženom trudu u dodatno učenje i pripremanje za natjecanja! Želimo im puno uspjeha!
Ovdje pratimo učenike sudionike školskih i međuopćinskih natjecanja i njihove mentore te, kako pristižu pozivi, učenike pozvane na županijska natjecanja!

NJEMAČKI JEZIK, 21. siječnja 2019.
8. RAZRED - Antonija Brebrić. David Iličić i Ana Kurjaković (8. a) i Lana Herman (8. c). Mentorica je s. Elizabeta (Helena Koščak).

FIZIKA, 22. siječnja 2019.
8. RAZRED - Lana Mamić i Borna Mandek (8. b). Mentorica je Irena Papac.

ENGLESKI JEZIK, 23. siječnja 2019.
8. RAZRED - Marin Bikić, Niko Galović, David Iličić, Luka Janošić, Filip Marunček, Jelena Smolković, Paula Šalić (8. a), Lana Mamić i Marta Šarić (8. b) i Lana Šuker (8. c). Mentorica je Gabrijela Romić.
Na Županijsko natjecanje pozvana je brojna ekipa: David Iličić, Marin Bikić, Filip Marunček, Marta Šarić, Luka Janošić, Lana Šuker, Niko Galović i Paula Šalić. Čestitamo!

MATEMATIKA, 28. siječnja 2019.
4. RAZRED: Iva Kovač, Franjo Križanac, Emanuel Mustapić i Nina Stanić (4. a, mentorica Zdenka Pezer), Matko Božičević, Lucija Cestarić, Iva Milković i Fran Šarić (4. b, mentorica Dajana Blažanović), Luka Dražić, Josip Rupčić i Ema Pavlović (4. c, mentorica Dubravka Benki)
8. RAZRED: David Iličić, Luka Janošić i Viktorija Višek (8. a) i Oskar Ante Soldo (8. c). Mentorica je Tatjana Brešćanski.
Na Županijsko natjecanje pozvani su četvrtaši Matko Božičević, Iva Milković, Fran Šarić, Iva Kovač, Lucija Cestarić i Ema Pavlović te osmaši David Iličić i Viktorija Višek. Čestitamo matematičarima!

LiDraNo (Međuopćinska razina najecanja), 31. siječnja 2019.
Scenski izraz monolog koji izvodi Marta Šarić iz 8. b predložen je za Županijsku razinu smotre. Mentorica je Irena Mataković.
Literarni rad pjesma "Nisam ista" učenice Petre Maloševac iz 8. a predložen je na Županijsku razinu smotre. Mentorica je Irena Mataković.
U novinarskom izrazu radijska emisja "Oni mogu, oni hoće" predložena je za Županijsku razinu smotre. Autorice i voditeljice su Petra Đukić i Maja Horvat iz 8. c. Emisiju je snimila i montirala Petra Đukić. Mentorica je Zrinka Jurić.
Čestitamo LiDraNovcima!

KEMIJA, 5. veljače 2019.
7. RAZRED: Iva Herceg i Ivana Nol (7. a), Filip Bazina, Domagoj Raguž i Borna Vukajlović (7. b). Mentorica je Vesna Matak.
8. RAZRED: Viktorija Višek (8. a), Marko Boričić i Borna Mandek (8. b ). Mentorica je Veselka Čorluka.
Na Županijsko natjecanje pozvan je Filip Bazina iz 7. b i svo troje osmaša Viktorija, Marko i Borna. Čestitamo kemičarima!

BIOLOGIJA, 7. veljače 2019.
7. RAZRED: Laura Janović i Mila Vučinić (7. c). Mentorica je Vesna Matak.
8. RAZRED: Lana Mamić, Borna Mandek i Marta Šarić (8. b). Mentorica je Veselka Čorluka.
Na Županijsko natjecanje pozvana je Marta Šarić iz 8. b. Čestitamo Marti na trećem pozivu na Županijska natjecanja!

POVIJEST, 8. veljače 2019.
8. RAZRED: Marin Bikić i Luka Janošić (8. a), Marko Boričić, Jure Plavšić i Luka Žgela (8. b) i Ivan Kobak (8. c). Mentor je Milenko Zovko.
Na Županijsko natjecanje pozvani su Marin Bikić, Luka Janošić, Marko Boričić i Ivan Kobak! Čestitamo!

GEOGRAFIJA, 11. veljače 2019.
5. RAZRED: Katja Golubičić i Rebeka Jurić (5. a), Zara Kolak (5. b) i Lana Kristić (5. c). Mentorica je Vlatka Bašić.
6. RAZRED: Andrej Fišić i Luka Kristić (6. a) i Antonio Međeši (6. b). Mentorica je Vlatka Bašić.
8. RAZRED: Larisa Kovačić i Paula Šalić (8. a), Valentina Cindrić, Maja Horvat, Filip Josipović, Antonela Marjanović, Luka Santovac i Bruno Siladi (8. c). Mentor je Milenko Zovko.
Na Županijsko natjecanje pozvani su petašica Lana Kristić, šestaš Andrej Fišić te osmaši Valentina Cindrić, Maja Horvat i Luka Santovac. Čestitamo!

HRVATSKI JEZIK, 12. veljače 2019.
7. RAZRED: Filip Bazina, Josip Idžanović i Robin Obradović (7. b) te Ena Bešenić i Iva Bratić (7. c). Mentorica je Ivana Karlušić Budimir.