ŠKOLSKA I MEĐUOPĆINSKA NATJECANJA I SMOTRE 2016.
Autor: Zrinka Jurić, 28. 1. 2016.

Tko je sudjelovao na školskom natjecanju, tko je pozvan na županijsko natjecanje, tko su mentori - čitajte ovdje! Svima želimo puno uspjeha!

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i trudu uloženom u pripremu za natjecanje, a posebno pozvanima na županijsko natjecanje i njihovim mentorima. Sretno dalje!

MATEMATIKA - 21. SIJEČNJA 2016.

4. razredi - Iva Herceg, Luka Jakopović, Dominik Marojević, Ivan Neferanović, Željko Živić (iz 4.a), mentorica Dinka Pavić Rosandić; Filip Bazina, Nika Grlić, Mata Međugorac, Dora Milačević, Robin Obradović, Domagoj Raguž, Borna Vukajlović (iz 4. b), mentorica Slavica Astaloš; Ena Bešenić, David Đukić, Petar Geljić, Dora Matanović, Luka Soldo, Mila Vučinić (iz 4. c), mentorica Nada Brdar.

Na županijsko natjecanje pozvani su Filip Bazina, Petar Geljić i Luka Soldo.

5. razredi - David Iličić, Luka Janošić, Larisa Kovačić, Petra Maloševac, Paula Šalić, Viktorija Višek (iz 5. a); Anton Parat (iz 5. b); Valentina Cindrić, Petra Đukić, Maja Horvat, Bruno Siladi, Oskar Ante Soldo, Brigita Vidinović (iz 5. c). Mentorica svima je Tatjana Brešćanski.

Na županijsko natjecanje pozvane su Petra Đukić i Viktorija Višek

6. razredi - nisu se natjecali.

7. razredi - Adrian Horvat (iz 7. a), Luka Agičić, Karlo Bazina i Gabriel Višek (iz 7. c). mentor im je Robert Milobar.

Na županijsko natjecanje pozvani su Luka Agičić i Gabriel Višek

8. razred - Barbara Čačić (iz 8. c). Mentorica je Tatjana Brešćanski.

Barbara je pozvana na županijsko natjecanje.

ENGLESKI JEZIK - 22. SIJEČNJA 2016.

8. razred - Ivan Anušić i Ivan Mesić (iz 8. a); Ivan Blažanović i Petar Kruhoberec (iz 8. b); Mihovil Begović, Barbara Čačić, Luka Kuterovac, Domagoj Maljković, Antonio Martan i David Stjepanović (iz 8. c). Mentorica im je Gabrijela Romić.

Na županijsko natjecanje pozvani su Ivan Blažanović, Barbara Čačić, Ivan Anušić, Luka Kuterovac  i Petar Kruhoberec. Čestitke!

VJERONAUK - 22. SIJEČNJA 2016.

Nikolina Kujundžić, Klara Plavšić, Tea Zlojić i Lara Živanović, sve iz 8. a, čine vjeronaučnu ekipu. Na županijskom natjecanju od 20 prijavljenih ekipa bile su treće te si osigurale odlazak na biskupijsko natjecanje. Ovogodišnja tema je Brak i obitelj u Božjem naumu. Mentorica je Tatjana Piljanović. Čestitamo!

FIZIKA

8. razred: Miroslav Pažin, Dora Petrović i Josipa Vasilj (svi iz 8. b). Mentorica je Irena Papac.

Na županisjko natjecanje pozvani su Miroslav Pažin i Dora Petrović.

GEOGRAFIJA - 28. SIJEČNJA 2016.

5. razred - Mia Babić, Marin Bikić, Leon Blažević, Niko Galović i Paula Šalić (5. a); Marko Boričić, Eva Popović i Marta Šarić (5. b); Maja Horvat, Filip Josipović, Antonela Marijanović, Luka Santovac i Brigita Vidinović (5.c). Mentor a i c razredu je Milenko Zovko, a b razredu Vlatka Bašić.

6. razredi - Toni Jurina iz 6. b te Ivan Sučić i David Šušnjara iz 6. c.

8. razred - Barbara Čačić iz 8. c. Šetašima i osmašici mentorica je Vlatka Bašić.

Na županijsko natjecanje pozvani su Marta Šarić, Maja Horvat i Marko Boričić od petaša, šestaš Ivan Sučić i osmašica Barbara Čačić.

HRVATSKI JEZIK - 4. VELJAČE 2016.

7. razredi - Dora Osrečki i Barbara Vidoš (7. b), mentorica je Zrinka Jurić.

8. razredi - Lara Živanović (8. a), Barbara Čačić i Antonio Martan (8. c), mentorica je Ivana Karlušić Budimir.

Na županijsko natjecanje pozvane su Dora Osrečki, Barbara Čačić i Lara Živanović.

POVIJEST - 8. VELJAČE 2016.

7. razredi - Toni Barunčić i Sara Gojko (7. a), Davor Maljković i Toni Vuković (7. b) i Ante Šmider (7. c). Mentor je Ivan Krajinović.

8. razredi -  Ivan Blažanović, Petar Kruhoberec, Klara Mlinarević i Laura Sabljić iz 8. b;  Petra Čuljak, Ema Džigumović, Lana Ilijević, Luka Kuterovac, Laura Lusavec, Antonio Martan, Paula Popović i David Stjepanović iz 8. c. Mentor je Milenko Zovko.

Na županijsko natjecanje pozvani su sedmaši Toni Barunčić i Ante Šmider te osmaši Laura Lusavec, Ivan Blažanović i Petar Kruhoberec.

LIDRANO - 8. VELJAČE I 11. VELJAČE 2016.

Na međuopćinskoj razini smotre Lidrano sudjelovali smo u dramsko-scenskom izrazu igrokazom Šetnja vinkovačkim neolitskim naseljem. U njemu glume Toni Barunčić, Matej Bešenić, Lucija Beškara, Marta Bikić i Lucja Mesić iz 7. a, Mirjam Milićević iz 7. b te Karlo Forko, Tea Kujundžija i Ante Šmider iz 7. c. Mentorica je Irena Mataković koja je ujedno i autorica teksta. Smotra je održana u osnovnoj školi u Otoku.

Dora Osrečki iz 7. b napisala je dva novinarska rada: intervju Nebitno postaje bitno te tematski članak Dvostruko ispunjenje. Umjetnik za osmijeh naslov je portreta, također novinarskog rada, koji je napisala Barbara Vidoš iz 7. b. Mentorica je Zrinka Jurić. Okrugli stol međuopćinske razine održan je u OŠ Bartola Kašića.

Barbarin je rad predložen na županijsku razinu Lidrana.

KEMIJA - 11. VELJAČE 2016.

7. razredi - Matej Bešenić, Adrian Horvat i Bruno Šarlija (7. a), Luka Novoselac i Toni Vuković (7. b), Luka Agičić, Karlo Bazina, Mirna Tuček i Gabrijel Višek (7. a). Mentorica je Veselka Čorluka.

8. razredi - Ivan Blažanović, Petr Kruhoberec i Ana Šarić (8. b) i Domagoj Maljković (8. c). Mentorica je Vesna Matak.

Na županijskom natjecanju školu će predstavljati sedmaši Luka Agičić, Gabrijel Višek, Matej Bešenić i Adrian Horvat te osmaši Ana Šarić, Ivan Blažanović i Petar Kruhoberec

BIOLOGIJA - 18. VELJAČE 2016.

7. razredi - Lucija Beškara, Marta Bikić i Antonija Spajić (7. a), Mia Bajić, Marija Galić i Helena Kuprešak (7. b). Mentorica je Veselka Čorluka.

8. razredi - Dion Drena Beljo, Ivan Blažanović, Ena Kubica, Klara Mlinarević, Ana Šarić i Josipa Vasilj, svi iz 8. b. Mentorica je Vesna Matak.

Na županijskom natjecanju pozvni su Marta Bikić, Marija Galić, Helena Kuprešak i Mia Bajić od sedmaša te Ana Šarić Ivan Blažanović i Josipa Vasilj od osmaša.