ŠKOLSKA NATJECANJA I SMOTRE 2015.
Autor: Zrinka Jurić, 9. 2. 2015.

Kao i svake godine, početak drugog polugodišta ujedno je i početak niza školskih i općinskih natjecanja i smotri. Ovdje bilježimo učenike koji su sudjelovali na tim natjecanjima i one koji su od njih pozvani na županijsku razinu te njihove mentore.

INFORMATIKA - 21. siječnja 2015.

Na školskom natjecanju bili su Kristijan Kokor i Klara Vajt te su oboje pozvani na županijsko natjecanje. Mentorica im je Mira Magdić.

ENGLESKI JEZIK - 22. siječnja 2015.

Školskom natjecanju su pristupili Ivan Gajčević, Fran Vekić i Ena Vukić iz 8. a , Karlo Edelinski, Nina Mendeš, Matea Petrović i Mario Turšćak iz 8. b te David Jelinić i Marko Knežević iz 8. c. Mentorica je Nevenka Hranuelli.

Na županijskom natjecanju predstavljat će nas Ena Vukić.

LIDRANO - 26. siječnja 2015.

Na Međuopćinskoj smotri za vinkovačko područje predstavljala nas je Nika Bartolović iz 1. b razreda. U kategoriji samostalnog scenskog nastupa izvela je monolog Crvenkapica prema bajki braće Grimm. Za nastup ju je pripremala učiteljica Ljubica Bikić. Nika je naša najmlađa predstavnica na natjecanjima i smotrama!

GEOGRAFIJA - 27. siječnja 2015.

Ivan Sučić i David Šušnjara iz 5. c natjecali su se u kategoriji petaša. Od šestaša natjecali su se Toni Barunčić (6. a), Mihael Kovač, Davor Maljković, Leon Šijaković, Barbara Vidoš i Toni Vuković (6. b) te Luka Agičić i Gabrijel Višek (6. c). U kategoriji sedmih razreda natjecatelji su Petar Kruhoberec iz 7. b i Barbara Čačić iz 7. c. Svim spomenutim učenicima mentorica je Vlatka Bašić.

Na županijsko natjecanje pozvani su Ivan Sučić i David Šušnjara iz 5. c, Luka Agičić iz 6. c te Barbara Čačić iz 7. c.

Kod osmaša u znanju geografije natjecali su se Mihael Miličević (8. a), Tena Aleksić, Ana Bašurić, Ivan Ercegovac, Luka Herceg, Ivan Liščić, Josip Tuček (8. b) te Kristijan Borilović i Bruno Cindrić (8. c). Mentor im je Milenko Zovko.

Na županijsko natjecanje idu Mihael Miličević, Ivan Ercegovac i Luka Herceg.

FIZIKA - 28. siječnja 2015.

Natjecatelji su Marta Miškić (8. a) i Nevio Barbača Čuljak (8. c). Mentorica je Irena Papac. Oboje je pozvano na županijsko natjecanje.

MATEMATIKA - 29. siječnja 2015.

4. razredi: David Iličić, Luka Janušić, Larisa Kovačić, Petra Maloševac, Anastazija Martinović i Viktorija Višek (4. a, mentorica Matija Ergotić); Borna Mandek, Anton Parat i Marta Šarić (4. b, mentorica Dajana Blažanović); Petra Đukić, Maja Horvat i Bruno Siladi (4. c, mentorica Dubravka Benki). Na županijsko natjecanje pozvani su Luka Janušić, Larisa Kovačić, Viktorija Višek, Anton Parat i Marta Šarić.

5. razredi: Toni Jurina, Filip Nikić i Samuel Nikić iz 5. b te Iva Ignjačić i Ivan Sučić iz 5. c. Mentorica je Lidija Bilbija. Na županijsko natjecanje idu Filip Nikić i Ivan Sučić.

6. razredi: Adrian Horvat iz 6. a, Luka Agičić, Karlo Bazina i Gabriel Višek iz 6. c, mentorica je Karolina Bogdanović. Na županijsko natjecanje ići će Luka Agičić i Karlo Bazina.

7. razred: Barbara Čačić, 7. c, mentorica Karolina Bogdanović. Barbara je pozvana na županijsko natjecanje.

8. razred: Kristijan Kokor, Klara Vajt i Ena Vukić iz 8. a, mentorica je Tatjana Brešćanski. Svo troje učenika pozvano je na županijsko natjecanje.

LIK - 30. siječnja 2015.

HRVATSKI JEZIK - 4. veljače 2015.

U poznavanju hrvatskoga jezika natjecale su se Lara Živanović (7. a) te Barbara Čačić i Ema Džigumović (7. c). Mentorica im je Ivana Karlušić Budimir.

Na županijsko natjecanje poziv su dobile Barbara Čačić i Lara Živanović.

POVIJEST - 5. veljače 2015.

Natjecatelji su Marko Bikić (8. a), Nina Mendeš (8. b) te David Jelinić, Marko Knežević i Marko Rašić (8. c). Mentor je Milenko Zovko.

Na županijsko natjecanje pozvani su Marko Bikić i Nina Mendeš.

KEMIJA - 12. veljače 2015.

Od sedmaša natjecali su se Nikolina Kujundžić iz 7. a, Ivan Blažanović i Ana Šarić iz 7.b te Domagoj Maljković iz 7. c. Mentorica je Vesna Matak. Na županijsko natjecanje idu Ivan i Ana.

U kategoriji osmih razreda sudjelovale su Klara Vajt i Ena Vukić iz 8. a. Mentorica je Veselka Čorluka. Obje učenice idu na županijsko natjecanje.

BIOLOGIJA - 18. veljače 2015.

Sedmaši Ivan Blažanović, Ena Kubica, Klara Mlinarević i Ana Šarić svi iz 7. b natjecali su se na školskom natjecanju. Mentorica im je Vesna Matak. Poziv na županijsko natjecanje dobili su Ivan i Ana.

Od osmaša natjecali su se Marta Matanović, Klara Vajt i Ena Vukić, sve učenice iz 8. a. Mentorica je Veselka Čorluka. Sve učenice će se natjecati na županijskom natjecanju.