ŠKOLSKA NATJECANJA I SMOTRE 2014.
Autor: Zrinka Jurić, 27. 1. 2014.

Ovdje možete pratiti sudionike školskih natjecanja i smotri te one najuspješnije pozvane na županijska natjecanja. Sretno vrijednim učenicima i mentorima!

LIDRANO - 21. siječnja

Na smotri Lidrano za vinkovačko područje samostalnim scenskim nastupom predstavili su se Antonela Božić i Toni Jurina, oboje iz 4. b. Već iskušana mala glumica Antonela ove godine pripremila je monolog Učitelj na službenom putu, ulomak iz Drugog dnevnika Pauline P. Sanje Polak. Toni je recitirao pjesmu Tvoja staza koju je napisao Ratko Zvrko. Stručno povjerenstvo je bilo jako zadovoljno njihovim izvedbama te su ih uputili na Županijsku razinu Lidrana koja će se održati u utorak 5. veljače u Vukovaru. Mentorica im je njihova učiteljica Ljubica Bikić.

ENGLESKI JEZIK - 22. siječnja

Školskom natjecanju iz engleskog jezika pristupili su Stjepan Babić, Antonela Dizdar, Stjepan Ivanić, Petar Pedić, Stjepan Šokčević i Antonija Vidović iz 8. a, Antonija Dražić, Marko Sičanica i Barbara Skočibušić iz 8. b te Marin Bosančić, Elena Iživkić, Tin Jančić, Iva Vrdoljak i Petar Vučina iz 8. c.  Mentorica im je Lidija Umiljanović.

Na Županijsko natjecanje pozvani su Iva Vrdoljak i Stjepan Babić.

MATEMATIKA - 27. siječnja

Svoje znanje s brojkama odmjerili su u kategoriji 4. razreda Robert Jakopović, Tadej Matić i Karlo Šokčević iz 4. a (mentorica Marina Barunčić), Toni Jurina, Filip Nikić, Samuel Nikić i Petra Penić iz 4. b (mentorica Ljubica Bikić) i Iva Ignjačić, Ivan Sučić, David Šušnjara i Luka Vodopija iz 4. c (mentorica Dunja Golek).

Natjecatelji petog razreda bili su Luka Agičić i Adrian Horvat iz 5. a, Leon Šijaković iz 5. b te Karlo Bazina i Gabriel Višek iz 5. c. Svima je mentorica Karolina Bogdanović.

Od šestaša natjecala se Barbara Čačić iz 6. c, a mentorica joj je Karolina Bogdanović.

Tatjana Brešćanski mentorica je natjecateljima 7. razreda Kristijanu Kokoru, Mihaelu Miličeviću, Klari Vajt i Eni Vukić. Svi su iz 7. a.

Na Županijsko natjecanje idu Ivan Sučić, Filip i Samuel Nikić te Toni Jurina od četvrtaša. Od petaša to su Luka Agičić, Adrian Horvat i Karlo Bazina. Barbara Čačić predstavljat će nas u konkurenciji šestih razreda, a svih četvero sedmaša dobilo je poziv na Županijsku razinu (Kristijan Kokor, Mihael Miličević, Klara Vajt i Ena Vukić).

HRVATSKI JEZIK - 5. veljače

Školskom natjecanju u kategoriji 7. razreda pristupile su Doris Bertić, Ana Nol i Nikolina Vidović, sve iz 7. c. Mentorica im je Ika Gluvaković.

POVIJEST - 6. veljače

Školskom natjecanju iz povijesti psristupili su sljedeć sedmaši: Marko Bikić i Fran Vekić iz 7. a te Karlo Edelinski, Luka Herceg, Matko Katić, Nina Mendeš i Marin Nikić iz 7. b.

Od osmaša to su: Mirna Turšćak iz 8. a, Jurica Bajić, Marko Bubnjić, Antonia Dražić i Marko Sičanica iz 8. b te Boris Dragojević, Nikolina Grlić, Tin Jančić i Barbara Trehub iz 8. c. Svima je mentor Milenko Zovko.

Poziv na Županijsko natjecanje dobili su sedmaši Marko Bikić, Marin Nikić i Matko Katić te osmaši Boris Dragojević, Jurica Bajić i Antonia Dražić.

GEOGRAFIJA - 7. veljače

U konkurenciji 5. razreda natjecali su se Toni Barunčić iz 5. a, Barbara Vidoš i Toni Vuković iz 5. b te Luka Agičić, Matej Balen, Boris Pinjušić i Gabrijel Višek iz 5. c.

Natjecatelji 6. razreda bili su Nikolina Kujundžić, Klara Plavšić  i Lara Živanović iz 6. a, Ivan Blažanović, Petar Kruhoberec, Dora Petrović i Ana Šarić iz 6.b te Barbara Čačić iz 6. c.

Kod sedmaša to su: Ana Bašurić, Ivan Ercegovac, Ivan Liščić i Josip Tuček iz 7. b te Bruno Cindrić, David Jelinić, Marko Knežević i Marko Rašić iz 7. c.

Petašima i šestašima mentorica je Vlatka Bašić, a sedmašima Milenko Zovko.

Na Županijskom natjecanju predstavljat će nas Barbara Čačić, Ana Šarić i Petar Kruhoberec od šestaša te Ivan Ercegovac i Bruno Cindrić od sedmaša.

KEMIJA - 12. veljače

Natjecatelji iz 7. r. bili su Kristijan Kokor, Mihael Miličević, Klara Vajt i Ena Vukić (7. a), Ivan Ercegovac, Luka Herceg i Matko Katić (7. b) te Nevio Barbača Čuljak, David Jelinić i Ante Siladi (7. c). Mentorica je Veselka Čorluka.

Natjecatelji osmaši su Marina Ivoković, Patricia Novoselac i Petar Pedić (8. a), Borna Miklošević i Mihael Nikić (8. b) te Lovro Katić (8. c). Mentorica je Vesna Matak.

Na Županijsko natjecanje pozvana je brojna ekipa sedmaša: Mihael Miličević, Kristijan Kokor, Ena Vukić, Klara Vajt, Matko Katić, Ivan Ercegovac, Luka Herceg, Nevio Barbača Čuljak i David Jelinić. Od osmaša predstavljat će nas Lovro Katić.

BIOLOGIJA - 14. veljače

Natjecatelji u kategoriji sedmih razreda su: Marko Bikić, Kristijan Kokor, Marta Matanović, Mihael Miličević, Klara Vajt i Ena Vukić iz 7. a, Maša Živković iz 7. b te Ana Šimić iz 7. c. Mentorica je Veselka Čorluka.

Od osmaša natjecali su se Josip Gerin iz 8.a, Borna Miklošević iz 8. b te Marin Bosančić i Lovro Katić iz 8. c. Mentorica je Vesna Matak.

Na Županijsko natjecanje u kategoriji sedmaša pozvani su Klara Vajt, Kristijan Kokor, Marta Matanović, Ena Vukić i Mihael Miličević, a u kategoriji osmaša Josip Gerin, Borna Miklošević i Lovro Katić.