NATJECANJA I NATJEČAJI
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKA NATJECANJA
Autor: Zrinka Jurić, 21. 2. 2013.

Započela su Županijska natjecanja te pratimo i bodrimo naše vrijedne učenike i mentore! Čestitke svima!

TRUD JE USPJEH.

S. Morita

U petak 15. veljače u OŠ "Vođinci" u Vođincima je održano Županijsko natjecanje iz matematike. U kategoriji 4. r. na 9. mjestu bio je Adrian Horvat iz 4. a, a mentorica mu je učiteljica Hrvojka Lenđer. Sudjelovali su i Karlo Bazina i Gabriel Višek iz 4. c. Mentorica je učiteljica Zdenka Pezer.

Klara Vajt zauzela je 3. mjesto, Kristijan Kokor 8. te Ena Vukić 10. mjesto. Mentorica im je Karolina Bogdanović, a svi su učenici 6. a. Sanja Krznarić iz 8. b bila je 3., a mentorica joj je Tatjana Brešćanski.

15. veljače održana je i Županijska smotra Lidrano u Gradskom kazalištu Joza Ivakić gdje nas je predstavila Antonela Božić iz 3. b u kategoriji samostalni scenski nastup. Mentorica joj je učiteljica Ljubica Bikić, a pripremile su tekst Palčica ili kako nabaviti dijete Zorana Pongrašića. Kako su propozicije Lidrana ove školske godine promijenjene, ova razina natjecanja za učenike nižih razreda osnovne škole ujedno je i posljednja. Čestitke učenici i mentorici na glumačkom uspjehu!

20. veljače domaćin Županijskog natjecanja iz informatike bila je OŠ Zrinskih Nuštar. U kategoriji Programiranje Pascal učenik 7. b Dominik Cindrić osvojio je 1. mjesto! Mentorica mu je Mira Magdić.

26. veljače u OŠ "Stari Jankovci" u Starim Jankovcima održano je Županijsko natjecanje u poznavanju engleskog jezika. Dominik Anđelić zauzeo je 8. mjesto, a školu je predstavljala i Marija Blažanović. Mentorica im je Nevenka Hranuelli

Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci ugostila je natjecatelje iz geografije i njihove mentore u srijedu 6. ožujka. Svi naši učenici plasirali su se do 7. mjesta. Rezultati su sljedeći: Barbara Čačić iz 5. c bila je 2., Ivan Blažanović iz 5. b bio je 5., a Ana Šarić iz 5. b 7.  Mentorica je Vlatka Bašić.

U kategoriji 6. r. imamo županijskoga prvaka Mihaela Miličevića, učenika 6. a. Njegov razredni kolega Kristijan Kokor bio je 3., a Ivan Ercegovac iz 6. b zauzeo je 5. mjesto. Mentor im je Milenko Zovko.

Boris Dragojević iz  iz 7. c bio je 4., a Josip Gerin iz 7. a 7. Mentorica im je Vlatka Bašić.

U kategoriji 8. r. Marina Neferanović iz 8. b bila je 2., a Vanja Matečić iz 8. c 7. Mentorica je Vlatka Bašić.

7. ožujka naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz povijesti. U kategoriji 7. r. Matej Ilijević iz 7. a bio je 5., Boris Dragojević i Barbara Trehub iz 7. c dijele 6. mjesto, a Jurica Bajić iz 7. b bio je 9. Mentor im je Milenko Zovko.

Kod osmaša Lara Petrović (8. b) bila je 5., Pavo Vukoja (8. b) 9. Sudjelovali su i Dominik Anđelić (8. b) te Ivona Marunček (8. d). Mentor je Ivan Krajinović.

OŠ Ivana Mažuranića iz Vinkovaca bila je 14. ožujka domaćin Županijskoga natjecanja iz biologije. Naš Josip Gerin iz 7. a županijski je prvak. Lovro Katić iz 7. c bio je 6. Sudjelovao je i Borna Miklošević iz 7. b. Mentorica im je Veselka Čorluka.

U kategoriji 8. r. Martina Kordić iz 8. c bila je 3., a na natjecanju je sudjelovala i Martina Breški iz 8. b. Mentorica im je Vesna Matak.

15. ožujka u OŠ "Antun Gustav Matoš" Vinkovci održano je Županijsko natjecanje iz kemije. Borna Miklošević iz 7. b zauzeo je 4. mjesto, a Lovro Katić iz 7. c  9. Sudjelovao je i Mihael Nikić iz 7. b. Mentorica je Vesna Matak

Toni Maloča iz 8. a bio je 2. u kategoriji osmih razreda, a Marina Neferanović iz 8. b 3. Mentorica je Veselka Čorluka.

Na natjecanju pjevačkih zborova zbor mlađeg školskog uzrasta zauzeo je 3. mjesto, a mentorica i voditeljica zbora je Julija Dujić.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]