« Studeni 2018 »

DOBRO NAM DOŠLI PRVAŠIĆI
Autor: MIRA MAGDIĆ, 9. 10. 2018.

U ponedjeljak, 3. rujna započela je nova nastavna godina. To je bio i dan kada je naših 67 novih prvašića krenulo na svoje putovanje od osam godina u Osnovnoj školi Vladimira Nazora. Roditelje, bake i djedove prepune emocija, ohrabrujućim riječima su pozdravili ravnatelj škole Damir Burić i stručna suradnica pedagoginja Suzana Kurtušić.

Poseban gost na ovaj važan dan bio je naš gradonačelnik Ivan Bosančić, koji se obratio prisutnima i zaželio našim novim đacima puno uspjeha i dobrih rezultata. Gradonačelnik nije došao praznih ruku pa su tako mališane u učionicama dočekali i poklončići iznenađenja za početak nastavne godine.

Prošlogodišnji prvašići, sada već učenici 2. A i B razreda, tradicionalno su pripremili veselu priredbu dobrodošlice uz pomoć svojih učiteljica Hrvojke Lenđer i Jelice Tomić.

Nakon priredbe učiteljice Marina Barunčić (1. A), Ljubica Bikić (1. B) i Dunja Golek (1. C) prozvale su svoje nove učenike te se s njima i roditeljima uputile u šarene učionice koje su brižno uređivale i pripremale za ovaj poseban dan.

Dragi prvašići, dobro nam došli! Veselimo se vašem dolasku i želimo vam puno uspjeha, novih znanja i prijateljstava

Slike razreda i priredbe nalaze se u "Galeriji" pod nazivom Prvašići u šk.g 2018./2019.