(11. 3. - 22. 3. 2024.)

« Ožujak 2024 »

ŽUPANIJSKA NATJECANJA 2018.
Autor: Zrinka Jurić, 21. 2. 2018.

Započela je i "sezona" Županijskih natjecanja te ćemo ovdje pratiti naše natjecatelje i njihove mentore. Čestitamo svima koji su svojim rezultatima sa Školskih natjecanja zaslužili poziv na višu razinu natjecanja te su se uz pomoć i podršku svojih mentora nastavili pripremati i dalje! Njihov trud i dodatan rad zaslužuje svaku pohvalu.

Kao i prošle godine "Englezi" su probili led i to izvrsnim rezultatima. U utorak 20. veljače u OŠ "Stari Jankovci" u Starim Jankovcima održano je Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika na kojemu je Dominik Šobačić iz 8. c. bio drugi, a Karlo Šokčević iz 8. a sedmi. Mentorica im je Lidija Škrlec. Čestitamo!

U četvrtak 22. veljače OŠ Siniše Glavaševića u Vukovaru bila je domaćin županijskog Natjecanju u znanju i kreativnosti Čitanjem do zvijezda. Natjecanje je ekipno, a ekipa u sastavu Ivana Petanović iz 6. b te Ena Bešenić i Iva Bratić iz 6. c zauzela je drugo mjesto. Mentorice su Gorana Hasel i Zrinka Jurić. Čestitamo!

U četvrtak 1. ožujka u Županji je u OŠ Mate Lovraka održano županijsko natjecanje iz geografije. Andrej Fišić (5. a) bio je šesti, mentorica mu je Vlatka Bašić. Maja Horvat (7. c) bila je četvrta, Valentina Cindrić (7. c) bila je deseta, a sudjelovala je i Paula Šalić (7. a). Mentor im je Milenko Zovko. Od osmaša Robert Jakopović (8. a) bio je peti, Ivan Sučić (8. c) deseti, a sudjelovao je i David Šušnjara (8. c). Mentorica im je Vlatka Bašić. Čestitamo!

U ponedjeljak 5. ožujka u OŠ "Antun Gustav Matoš" u Vinkovcima održano je Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika. Maja Horvat (7. c) bila je deveta, a sudjelovali su još Filip Nikić (8. b) i Brigita Vidinović (7. c). Maji i Brigiti mentorica je Zrinka Jurić, a Filipu Ivan Krajinović. Čestitamo!

U našoj je školi održano županijsko natjecanje iz povijesti 7. ožujka. Marin Bikić (7. a) bio je prvi, a Marko Boričić (7. b) bio je drugi. Mentor im je Milenko Zovko. Čestitamo!

OŠ "Antun Gustav Matoš" bila je domaćin i županijskoga natjecanja iz kemije koje je održano u četvrtak 8. ožujka. Marko Boričić (7. b) u kategoriji sedmaša bio je peti, a sudjelovala je i Viktorija Višek. Mentorica im je Veselka Čorluka. Robert Jakopović (8. a) bio je treći u kategoriji osmaša, a sudjelovao je i Filip Nikić (8. b). Njihov je mentorica Vesna Matak. Čestitamo!

U ponedjeljak 12. ožujka održano je županijsko natjecanje iz biologije na kojemu smo imali natjecatelje u konkurenciji sedmih razreda. Marta Šarić bila je treća, a Borna Mandek deseti. Sudjelovala je i Nina Kovačević. Svi su učenici 7. b, a mentorica im je Veselka Čorluka! Čestitamo!